🦆 Відомий Гусак Обіймак 🖐ТУТ
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–17:00

Сб-Вс: вихідні

0
Мій кошик

Пазли

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше спочатку нові

Пазли

Пазл - це найпоширеніша і найдоступніша у світі гра-головоломка, що являє собою купу маленьких деталей різної форми. На кожен фрагмент пазла нанесений візерунок. Щойно всі деталі головоломки стають на своє місце, з окремих візерунків формується картинка.

Ця гра не має особливих вікових обмежень і не потребує якихось додаткових навичок для свого складання. Все що потрібно для успішного завершення гри - бажання. Та скласти пазл не завжди так просто, як може здатися на перший погляд. Складність залежить від кількості елементів, кінцевого зображення, та виду пазла. Давайте спробуємо розібратися, якими взагалі вони бувають і в чому між ними різниця.

Дитячі пазли

Дитячі пазли -  то головоломки які створено спеціально для маленьких діток, щоб розвинути у них логічне мислення, спостережливість, посидючість та дрібну моторику рук. Відрізняються від інших вони, перш за все, розміром елементів. Деталі спеціально роблять такими, щоб дитина не змогла випадково їх проковтнути.

Та розмір елементів - це ще не вся різниця. Дитячі пазли різняться і за видом. Найпоширенішими є:

  • Класичні
  • М’які
  • Магнітні

Класичні пазли не потребують якогось додаткового пояснення. Вони складаються з добре відомих всім картонних елементів квадратної форми, що містять зазубринки і пази, для поєднання між собою.

Як зрозуміло з назви, основною особливістю м’яких пазлів є те, що виготовлені вони з м’яких матеріалів, таких, як поролон, фетр, спінена гума чи ін. Призначені такі головоломки для зовсім малюків, які ще погано координують свої рухи та можуть забитися об тверді предмети.
Над загадкою магнітних пазлів теж довго думати не треба. Все ясно з назви. З однієї сторони елементу міститься магніт, а з іншої - нанесено зображення. Таку головоломку зручно складати на металевих поверхнях, таких як дверцята холодильнику.

Пазли для дорослих

Від дитячих, такі пазли відрізняються кількістю та розміром елементів. Чим більше деталей в наборі та чим складніше зображення, яке треба зібрати - тим важчою вважається головоломка. А чим складніша головоломка - тим цікавіше повторно посидіти над нею. Такі пазли теж бувають різними, наприклад, існують:

  • Спіральні пазли
  • 3D-пазли
  • Пазли-суперформи
  • Класичні пазли

З класичними пазлами все зрозуміло, тож не будемо на них зупинятися. Цікавіше розібратися з іншими видами головоломки. От, наприклад, спіральні пазли відрізняються тим, що починати їх складання необхідно з центру, поступово рухаючись до країв зображення по спіралі. Та отримана картинка всерівно буде прямокутної форми і матиме рівні краї.

А от в результаті складання пазлів-суперформ отримують прямокутне зображення з нерівними краями. Кожен елемент головоломки має цікаву кострубату форму. Їх важче і цікавіше складати, адже неможливо визначити “пазлинки” з яких складаються краї зображення, просто кинувши погляд на елементи.

А 3D-пазли виготовляються з дерева. При їх складанні не потрібно використовувати клей. Кожен елемент має пази і зазубрини, які надійно скріплюють всі деталі між собою. В результаті складання отримують тривимірну модель якоїсь речі чи, навіть, точну функціональну копію якогось механізму.

Підсумовуючи все можна сказати, що пазли - це недорога, не тривіальна, цікава головоломка для всіх вікових категорій. Знайти будь-які їх види ви можете в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок. У каталозі представлений великий вибір картинок для будь-якого віку. Пейзажі, зображення тварин, мультяшні персонажі - ви безсумнівно зможете підібрати картинку, яка сподобається вам чи вашим дітям. Порадуйте себе і своїх рідних, запропонувавши їм цікаву логічну гру.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.