Наша компанія Золушка - це не лише інтернет магазин дитячих іграшок, ми займаємося виробництвом корпоративних м'яких іграшок з індивідуальним образом за вашим бажанням.

Також, ми можемо запропонувати вам брендування м'якої іграшки на замовлення.

Це може бути, як етикетка з вашим лого, так і вишивка логотипу або будь-якої іншої інформації за вашим бажанням.

Серед наших щасливих клієнтів є такі компанії, як Platinum Bank, NIVEA, Procter & Gamble, Фокстрот, Космо, ВДНГ, чеська металургійна група CKD Kutna Hora, Rosava і т.д.


Заявка на розробку

Для попереднього прорахунку вартості розробки, будь ласка, надішліть нам всі вимоги по іграшці, її зовнішньому вигляду (фото, малюнки, ескізи), а також бажаний розмір.


Ми займаємося розробкою індивідуальних іграшок при замовленні від 100шт.


Залишити заявку на прорахунок:

 Пошта

 Viber

 Telegram

Переглянути наші роботи

М'які іграшки на замовлення

Якщо вам не подобаються моделі іграшок, які присутні в асортименті, або ви власник великого бізнесу і хочете зайнятися мерчендайзингом, то компанія «Золушка» здатна задовольнити ваші потреби в м'яких іграшках.Зараз виробництво м'яких іграшок на замовлення досить складно побачити. Багато компаній не ризикують або ж не володіють достатніми виробничими потужностями. Поспішаємо вас запевнити, що «Золушка» здатна втілити вашу задумку в реальність. Ми готові не тільки вислухати всі ваші побажання і спробувати реалізувати їх, а й додати свої зауваження, які здатні поліпшити кінцевий результат.

 

Для чого потрібне пошиття м'яких іграшок на замовлення

Пошиття м'яких іграшок на замовлення в Україні використовується багатьма компаніями для того, щоб організувати ненав'язливу рекламу серед потенційних клієнтів і споживачів. Таким чином компанія-замовник не тільки поширює свій логотип, збільшуючи впізнаваність бренду, але і покращує свою репутацію. Найчастіше такі іграшки розігруються на конкурсах або роздаються безкоштовно, однак м'які іграшки також можна продавати, відкривши напрямки мерчендайзингу у власній компанії.

Також виготовлення м'яких іграшок на замовлення може знадобитися магазинах, які реалізують продукцію в роздріб. Таким чином торгове підприємство отримує можливість продавати унікальні іграшки, які більше ніде не знайдеш. При наявності хорошої ідеї або готового дизайну ви зможете отримати справжній хіт до лав свого магазину.

 

Якими бувають іграшки на замовлення

Наразі багато компаній створюють мультиплікаційного персонажа, який відображає характер або прагнення підприємства. Наприклад, китайська корпорація Xiaomi використовує милу білу істоту в шапці-вушанці з червоною зіркою, таким чином засвідчуючи про країну походження.

Найчастіше компанії замовляють м'які іграшки зі своїми логотипами, девізами або з використанням певних кольорів, які асоціюються з брендом.

Виготовляються м'які іграшки на замовлення оптом. Саме тому процес створення макета і виробництва самих іграшок повинен бути ретельно спланований.

 

Процес створення м'якої іграшки

У нашій компанії м'яка іграшка створюється протягом 5 основних етапів:

 Ідея. Ви звертаєтеся до нас зі своєю ідеєю. Якщо у вас є дизайнерський відділ, то він пропонує нам кілька варіантів, після чого йде вибір найбільш прийнятного з них, а також обумовлюються всі деталі.

 

 Калькуляція. Протягом цього етапу наші фахівці розраховують вартість проекту в залежності від розміру партії. Результат ми показуємо вам, і якщо він вас задовольняє, то починається безпосередня робота над створенням іграшки.

 

 Розробка проекту. На цьому етапі створюються перші прототипи і макети.

 

 Реалізація проекту. Запуск і безпосереднє виробництво іграшки.

 

 Доставка партії замовнику.

Як бачите, весь процес розробки чіткий і ясний.

У списку наших клієнтів числяться Platinum Bank, NIVEA, Procter & Gamble, Фокстрот, Космо, а також багато інших компаній.

Купити іграшки на замовлення ви можете в компанії «Золушка». Наш досвід і ідеї допоможуть вам поліпшити впізнаваність бренду за допомогою красивих і приємних м'яких іграшок.