• Ми працюємо в роздріб, оптом, а також Дропшиппінг (прямі поставки клієнту).
  • Якщо ви бажаєте працювати з оптовими цінами, зв'яжіться з нами по пошті після реєстрації, і після розгляду вашої заявки ми відкриємо вам доступ до них.

Опт

Мінімальна сума першого замовлення за оптовими цінами 3000 грн будь-якої кількості позицій з нашого асортименту.

Після першого оптового замовлення у вас продовжують діяти оптові ціни на всі ваші замовлення від однієї одиниці товару протягом календарного року.

Важливо: якщо за календарний рік загальна сума замовлень оптовика не перевищує 10000 грн, все подальші замовлення відпускаються йому за роздрібною ціною до повторного замовлення від 3000 грн.

 

Доставка Укрпоштою оптових замовлень від 3000 грн - БЕЗКОШТОВНО *.

* мається на увазі одна відправка на відділення за індексом одного оптового замовлення понад 3000 грн, не розбиваючи замовлення на дрібні партії.


Дропшиппінг

Робота по дропшиппінгу може вестися, як з роздрібними цінами, так і з оптовими.

 

Оптові ціни по дропшиппінгу надаються в двох випадках:

  1. Ви оплачуєте 3000 грн на баланс. У цьому випадку перше ваше замовлення відпускається за оптовою ціною і списується з балансу.
  2. Ви починаєте працювати спочатку з роздрібними цінами, а коли сума всіх ваших замовлень перевищить 3000 грн, ми відкриваємо доступ до оптових цін на сайті для вашого облікового запису.

 

Відправка післяплатою:

Різниця сум з неї поповнює ваш баланс.

 

Ми не вводимо РРЦ.

Вашу відпускну вартість товарів ми не контролюємо і не обмежуємо.

 

Важливо: існують додаткові знижки від оптових цін для дропшипперів, обсяг замовлень яких перевищує суми, зазначені в розділі "Система знижок" нижче.

Після закінчення календарного місяця суми ваших замовлень підсумовуються, і на ваш баланс зараховується сума, що дорівнює недоотриманній знижці, в залежності від обсягу Ваших замовлень за місяць.

 

Приклад: загальна сума Ваших замовлень за місяць 12000 грн, згідно з таблицею знижок, недоотримана знижка - 360 грн.

Якщо за календарний рік загальна сума замовлень дропшиппера не перевищує 10000 грн, всі подальші замовлення відпускаються йому за роздрібною ціною до повторного поповнення балансу на 3000 грн.


Система знижок

При оплаті на розрахунковий рахунок, або при відтермінуванні платежу знижки не надаються. При передоплаті, а також оплаті за фактом готівковим розрахунком, на м'які іграшки надаються додаткові знижки від оптових цін:

от 5000 грн - 1%

от 10000 грн - 3%

от 25000 грн - 5%

от 40000 грн - 8%

от 80000 грн - 9%

от 100.000 грн - 10%

от 150.000 грн - 12%

 

Важливо: знижки надаються на м'які іграшки з нашого асортименту, і не надаються на інші товари на сайті.

Якщо ж ми розробляємо для вас іграшку з ексклюзивним дизайном, ціна формується індивідуально і є остаточною.